Organizowane od 2007 roku przez firmę PRB Consulting z Ostrowca Świętokrzyskiego konferencje „Baseny Polskie” zdążyły już na stałe zadomowić się w branży basenowej oraz zyskały uznanie polskich specjalistów, którzy z edycji na edycję zapoznają uczestników z tajnikami projektowania, zarządzania i eksploatacji pływalni. Spotkania te to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z zarządcami obiektów, projektantami czy firmami działającymi w szeroko pojętej branży. Właśnie wiedza oraz konsultacje ze specjalistami mogą być bardzo przydatne zwłaszcza dla podmiotów, które mają w planach budowę basenu lecz nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Pozwala uniknąć błędów już na etapie projektowania czy obniżyć koszty samej inwestycji.

Do tej pory odbyło się dwadzieścia dwie edycje konferencji, która gościła w takich miejscach jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Pisz, Lubliniec, Poznań, Warszawa, Polkowice, Łódź, ponownie Polkowice, Zabierzów k/Krakowa, Wągrowiec, Olsztyn, Uniejów, Kozienice, Kleszczów czy Tarnowo Podgórne, Lublin, Zakopane, Reda i Kalisz, Ustroń za każdym razem ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem.

Organizator konferencji firma PRB Consulting wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom przyszłych uczestników pragnie zaproponować aktywny udział w planowaniu programu konferencji. Każdy z nich może zaproponować temat, który powinien zostać poruszony w trakcie prelekcji. Jeśli tylko będzie to możliwe zostanie od włączony do programu zajęć.

Organizator konferencji

PRB Consulting oferuje swoje usługi klientom o zróżnicowanych potrzebach. Prowadzimy działalność konferencyjno-szkoleniową i doradczą. Jesteśmy firmą rozwijającą się. Współpracujemy z partnerami, świadczącymi usługi uzupełniające naszą ofertę. Dzięki temu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie na polu szkoleniowym jak i w dziedzinie doradztwa.

Adresatami naszej oferty są zarówno klienci indywidualni jak i korporacyjni, firmy komercyjne oraz administracja publiczna, podmioty krajowe i zagraniczne.

Każdy uczestnik naszych szkoleń i konferencji może być pewien, że zdobędzie potrzebną wiedzę i spędzi czas w atmosferze sprzyjającej nauce. Stale powiększające się grono zadowolonych klientów świadczy o naszej pracy i sprawia nam prawdziwą radość. Cieszą nas słowa uznania, a sugestie mobilizują.

PRB Consulting oferuje profesjonalne usługi w zakresie:

  • szkoleń
  • konferencji
  • zarządzania projektami
  • doradztwa w inwestycjach sportowo-rekreacyjnych i samorządowych

PRB Consulting jest i będzie firmą naszych klientów. Pragnieniem naszym jest aby firma kojarzona była z najlepszymi szkoleniami, rzetelnie przekazaną wiedzą oraz miłą atmosferą towarzyszącą tym spotkaniom. Fachowość, profesjonalizm, solidność i indywidualne podejście do problemów klienta pozwalają nam zaspokajać ich oczekiwania.

PRB Consulting jest właścicielem największego w Polsce internetowego katalogu pływalni i basenów: Baseny Polskie.