Zapraszamy do pobierania materiałów udostępnionych przez prelegentów 18. Konferencji Baseny Polskie, która odbyła się na początku kwietnia w Redzie. Dzięki uprzejmości Pana Piotra Glena, który podczas drugiego dnia konferencji opowiadał o zasadach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych pracowników, do materiałów dołączyliśmy także e-book pt. “Dane osobowe w zatrudnianiu”, którego jest autorem.

Aby pobrać materiały wystarczy wypełnić poniższy formularz a następnie kliknąć przycisk Przejdź do pobierania materiałów. Poniżej formularza pojawi się przycisk pobierania.

W celu pobrania nieodpłatnych materiałów dotyczących konferencji Baseny Polskie, e-booków, oraz przesyłania innych informacji promocyjnych związanych z działalnością konferencyjno-szkoleniową i doradczą PRB Consulting, niezbędne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i telefoniczną od PRB Consulting, z siedzibą przy ul. Sandomierskiej 26A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, jako administratora danych.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PRB Consulting drogą elektroniczną i telefoniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów PRB Consulting. Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie.