Zapraszamy do pobierania materiałów udostępnionych przez prelegentów 21. Konferencji Baseny Polskie, która odbyła się 24 maja podczas targów Go Active Show w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Jak pobrać plik z materiałami?

Aby pobrać materiały wystarczy wypełnić poniższy formularz a następnie kliknąć przycisk Prześlij i przejdź do pobierania. Poniżej formularza pojawi się przycisk pobierania.

W celu pobrania nieodpłatnych materiałów dotyczących konferencji Baseny Polskie, e-booków, oraz przesyłania innych informacji promocyjnych związanych z działalnością konferencyjno-szkoleniową i doradczą PRB Consulting, niezbędne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i telefoniczną od PRB Consulting, z siedzibą przy ul. Sandomierskiej 26A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, jako administratora danych.

 

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PRB Consulting drogą elektroniczną i telefoniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów PRB Consulting. Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie.