Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy prace nad organizacją 21. Konferencji Baseny Polskie!

Spotkanie odbędzie się w zmienionej formule w dniu 24 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie al. Katowicka 62 (Hala E). W wyniku podpisanej umowy pomiędzy Ptak Warsaw Expo a PRB Consulting, najbliższa edycja konferencji będzie częścią największych w Polsce targów sportowych Go Active Show.

Połączenie konferencji z targami sportowymi, stwarza dodatkowe możliwości efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej.

Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań. Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Termin i miejsce konferencji

  • 24 maja 2019
  • Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie al. Katowicka 62 (Hala E)

Zasady i koszty uczestnictwa

Aby zostać uczestnikiem konferencji należy wykupić bilet w cenie 150 zł brutto.

Cena biletu obejmuje:

  • bilet wstępu na 3 dni targów w dniach 24-26 maja 2019,
  • wstęp na konferencję,
  • darmowy parking w dniu konferencji
  • serwis kawowy,
  • voucher obiadowy.

Rejestracja uczestników

Zakupu biletów należy dokonać na naszej stronie internetowej po kliknięciu przycisku „Kup bilet”. Po dokonaniu transakcji, kupujący otrzyma drogą elektroniczną potwierdzenie. Odbiór biletów i rejestracja uczestników przy wejściu na targi.

Istnieje możliwość zakupu biletu wstępu bezpośrednio przed wejściem na salę konferencyjną w cenie 200 zł brutto.

Kontakt z organizatorem

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 601 695 077 lub lub drogą mailową pod adresem konferencja@basenypolskie.pl