W najbliższy czwartek, 16 listopada rozpocznie się 19. Konferencja Baseny Polskie. Tym razem gościmy w jednym z najstarszych miast w Polsce – Kaliszu. Zapraszamy uczestników do zapoznania się najważniejszymi informacjami dotyczącymi zbliżającego się spotkania.

Hotel

19. Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu Europa. W tymże hotelu zostaną także zakwaterowani uczestnicy. Hotel Europa znajduje się pod adresem: al. Wolności 5, 62-800 Kalisz.

Parking

Z racji położenia hotelu w ścisłym centrum Kalisza, w najbliższej okolicy nie ma darmowego parkingu. Rejon ten objęty jest strefą płatnego parkowania dlatego też polecamy skorzystanie z płatnego parkingu hotelu Europa znajdującego się ok. 100 m od budynku. Płatność uiszczana jest w recepcji hotelu. Koszt wynosi 25zł / dobę.

Aquapark Kalisz

Ostatnim punktem pierwszego dnia konferencji będzie możliwość obejrzenia kaliskiego Aquaparku “od kuchni”. Pracownicy obiektu pokażą wszystkie jego zakamarki oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Po zwiedzaniu lub w jego trakcie będą mieli Państwo możliwość darmowego skorzystania z oferty Aquaparku. Chętnym przypominamy o zabraniu strojów kąpielowych.

Spotkanie towarzyskie i kręgle

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji zaplanowaliśmy dla Państwa kolację połączoną z turniejem gry w kręgle. Całość odbędzie się na obiekcie kaliskiego Aquaparku.