W ostatni piątek, w kaliskim hotelu Europa zakończyła się 19. Konferencja Baseny Polskie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do udziału w kolejnej 20 edycji konferencji.

Pragniemy także podziękować Panu Radosławowi Janczakowi – prezesowi Aquaparku Kalisz oraz Pani Joannie Mielcarek – kierownikowi działu marketingu i obsługi klienta Aquaparku Kalisz za pomoc w organizacji konferencji i wspaniałą współpracę.

Dziękujemy także Panu Grzegorzowi Sapińskiemu – prezydentowi Miasta Kalisza za udział w konferencji oraz za prezentacje i promocję Kalisza wśród uczestników spotkania.

Mamy nadzieję, że kaliskie spotkanie branży basenowej pomogło Państwu nawiązać nowe kontakty oraz dostarczyło cennej wiedzy pomocnej przy codziennej pracy. Już wkrótce ogłosimy termin oraz miejsce jubileuszowej 20. Konferencji Baseny Polskie.

Dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo jak najlepiej podczas organizowanych przez nas spotkań. Jesteśmy także otwarci na wszelkie uwagi lub sugestie z Państwa strony. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub komentarze pod artykułami.

Zapraszamy także do pobierania materiałów udostępnionych przez prelegentów.