Chcąc rozwiać Państwa wątpliwości w stosunku do tego jak należy zgłosić swój udział w 20. Konferencji Baseny Polskie przygotowaliśmy krótki poradnik. Opiszemy w nim dwa sposoby zgłoszenia uczestnictwa: internetowy formularz lub papierową kartę zgłoszenia.

Formularz internetowy

Najszybszą, najwygodniejszą i polecaną przez nas metodą będzie skorzystanie z internetowego formularza zgłoszeniowego. Formularz został podzielony na pięć krótkich sekcji, w których podadzą Państwo podstawowe dane osoby zgłaszającej, wybierzecie liczbę noclegów i rodzaj pokoju oraz podacie dane do faktury. Ostatnia sekcja przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, które chciałyby skorzystać z możliwości reklamy swoich usług bądź produktów podczas konferencji. Wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego nie zajmie Państwu więcej niż dwie minuty.

Karta zgłoszeniowa

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą Państwo skorzystać z internetowego formularza zgłoszeniowego umożliwiamy zgłoszenie za pomocą karty zgłoszeniowej. Wystarczy pobrać plik PDF z kartą zgłoszenia, wydrukować go, wypełnić i odesłać do nas faksem pod numer 412421803 lub przesłać jako załącznik w wiadomości e-mail: pod adres konferencja@basenypolskie.pl.

Pytania? Wątpliwości?

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości.
Zachęcamy także do lektury wcześniejszego wpisu opisującego ile kosztuje udział w 20. Konferencji Baseny Polskie.