Miło nam poinformować, że w dniach 12-13 kwietnia 2018 roku w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się jubileuszowa 20. Konferencja Baseny Polskie – jedno z największych i najstarszych spotkań przedstawicieli branży basenowej. Gospodarzem wydarzenia będą Termy Warmińskie, a organizatorem firma PRB Consulting.

Charakterystyka konferencji

Konferencje Baseny Polskie to cykliczne spotkania zarządców pływalni, OSiR-ów, przedstawicieli administracji samorządowej oraz firm z branży basenowej podczas których, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach poruszających najważniejsze dla całej branży zagadnienia z dziedziny nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego budowania, remontowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.

Konferencja Baseny Polskie daje również możliwość spotkania się z najlepszymi w Polsce specjalistami, wymiany informacji oraz porównania i oceny prezentowanych przez nich rozwiązań dotyczących projektowania, budowania i zarządzania pływalniami.

W trakcie spotkania prezentowane są także oferty dostawców i producentów sprzętu, infrastruktury oraz rozwiązań technologicznych.

Lidzbark Warmiński, podzamcze - wieża bramna i baszta

Lidzbark Warmiński, podzamcze – wieża bramna i baszta

Rejestracja uczestników

Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane będą od 1 lutego 2018 roku. Tego dnia na naszej stronie zostanie udostępniony Państwu formularz rejestracyjny.

Kontakt z organizatorem

Szczegółowych informacji udziela Jarosław Bąchorek z firmy PRB Consulting. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 601 695 077 lub o korzystanie z formularza kontaktowego.